Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Swanhild

Është emri yt Swanhild? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Signald, Soenieldath, Soenildath, Sunildath, Semildo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Senalda, Swanhilda, Sunhild, Sunhilda, Signild, Signilda, Swanhilde, Sunhilde
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Swanhild's në Facebook. Pozicioni #931406
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SwanhildPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Swanhild? Voto për emrin tënd


Është emri yt Swanhild? Voto për emrin tënd