Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stansie

Është emri yt Stansie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stanwyk, Sidonius, Sosthenes, Stinus, Stannes, Sting, Stanko, Stanweg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siti Anisa, Stanka, Sedenaz, Stanzi, Sudenaz, Sudemaz, Stance, Satinka
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Stansie's në Facebook. Pozicioni #1814471
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga StansiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stansie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stansie? Voto për emrin tënd