Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stanka

Është emri yt Stanka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stanislav
Djem me tinguj të ngjashëm:Stanwyk, Sidonius, Sosthenes, Stinus, Stannes, Sting, Stanko, Stanweg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siti Anisa, Sedenaz, Stanzi, Stansie, Sudenaz, Sudemaz, Stance, Satinka
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 890 Stanka's në Facebook. Pozicioni #37112
Kategoritë:Emrat bullgare - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga StankaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stanka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stanka? Voto për emrin tënd