Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stanly

Është emri yt Stanly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stanley, Stenly, Saddamali, Stenley, Satnol, Stonewall, Stein Leo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Satanael, Stanli, Siti Meila, Siskawati Amalia, Stine-Emilie, Sataniel, Sadmila, St Hamliah
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3775 Stanly's në Facebook. Pozicioni #12731
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga StanlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stanly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stanly? Voto për emrin tënd