Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stanley

Është emri yt Stanley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stenly, Stanly, Saddamali, Stenley, Satnol, Stonewall, Stein Leo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Satanael, Stanli, Siti Meila, Siskawati Amalia, Stine-Emilie, Sataniel, Sadmila, St Hamliah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 137455 Stanley's në Facebook. Pozicioni #722
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga StanleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stanley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stanley? Voto për emrin tënd