Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Spring

Është emri yt Spring? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sophronius, Severinus, Syefriansyah, Severines, Sofronius, Sophronios, Seferinus, Subhrangsu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Speranza, Suborns, Safrinza, Sophia Frans
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11985 Spring's në Facebook. Pozicioni #5107
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SpringPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Spring? Voto për emrin tënd


Është emri yt Spring? Voto për emrin tënd