Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Speranza

Është emri yt Speranza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Espérance
Djem me tinguj të ngjashëm:Sophronius, Severinus, Syefriansyah, Severines, Sofronius, Sophronios, Seferinus, Subhrangsu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Spring, Suborns, Safrinza, Sophia Frans
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300 Speranza's në Facebook. Pozicioni #81194
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SperanzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Speranza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Speranza? Voto për emrin tënd