Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Slade

Është emri yt Slade? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sigiwald, Sigwalt, Sigwald, Schelte, Sholto, Skjaldd, Sewald, Seissylt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selda, Suelita, Salud, Soledad, Salut, Seled, Shalott, Seleta
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6230 Slade's në Facebook. Pozicioni #8597
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikane në vitin 2008
Komente nga SladePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Slade? Voto për emrin tënd


Është emri yt Slade? Voto për emrin tënd