Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sigwalt

Është emri yt Sigwalt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sigiwald, Sigwald, Schelte, Sholto, Slade, Skjaldd, Sewald, Seissylt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selda, Suelita, Salud, Soledad, Salut, Seled, Shalott, Seleta
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Sigwalt's në Facebook. Pozicioni #1887469
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SigwaltPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sigwalt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sigwalt? Voto për emrin tënd