Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silver

Është emri yt Silver? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Selver, Silverio, Sylvere, Silvère, Sylvar, Sylver, Silveer, Silvar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silveria, Silvera, Solvor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24700 Silver's në Facebook. Pozicioni #2870
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga SilverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silver? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silver? Voto për emrin tënd