Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shipton

Është emri yt Shipton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Skipton, Sabahudin, Sayfuddin, Seyfettin, Sefton, Sayfuddeen, Saifudin, Sayfeddine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Septiani, Septima, Sibbedina, Septhania, Septiyani, Septiana, Septime, Sofiyudin
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Shipton's në Facebook. Pozicioni #698811
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ShiptonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shipton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shipton? Voto për emrin tënd