Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sefton

Është emri yt Sefton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Skipton, Sabahudin, Sayfuddin, Seyfettin, Shipton, Sayfuddeen, Saifudin, Sayfeddine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Septiani, Septima, Sibbedina, Septhania, Septiyani, Septiana, Septime, Sofiyudin
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 450 Sefton's në Facebook. Pozicioni #60730
Kategoritë:
Komente nga SeftonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sefton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sefton? Voto për emrin tënd