Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shalonda

Është emri yt Shalonda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Salamat, Shlomit, Slint, Salmadi, Silianto, Shalinta, Salaamat, Slamet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shulamit, Schlomit, Shelomith, Sulamita, Shalinda, Sulamith, Sulemita, Selinde
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8835 Shalonda's në Facebook. Pozicioni #6513
Kategoritë:
Komente nga ShalondaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shalonda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shalonda? Voto për emrin tënd