Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shalinda

Është emri yt Shalinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Salamat, Shlomit, Slint, Salmadi, Silianto, Shalinta, Salaamat, Slamet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shulamit, Schlomit, Shalonda, Shelomith, Sulamita, Sulemita, Sulamith, Selinde
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 700 Shalinda's në Facebook. Pozicioni #44276
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ShalindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shalinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shalinda? Voto për emrin tënd