Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Salvatore

Është emri yt Salvatore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Salvador
Djem me tinguj të ngjashëm:Salvador, Salvadore, Salvator, Salbatore, Salvatorio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Salvatora, Salbatora, Salvadora, Selvatore, Silvi Hutria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26220 Salvatore's në Facebook. Pozicioni #2736
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga SalvatorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Salvatore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Salvatore? Voto për emrin tënd