Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Salvator

Është emri yt Salvator? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Salvador
Variante:Salvador
Djem me tinguj të ngjashëm:Salvatore, Salvador, Salvadore, Salbatore, Salvatorio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Salvatora, Salbatora, Salvadora, Selvatore, Silvi Hutria
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 410 Salvator's në Facebook. Pozicioni #64865
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SalvatorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Salvator? Voto për emrin tënd


Është emri yt Salvator? Voto për emrin tënd