Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosabelle

Është emri yt Rosabelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rechfil, Rajbali, Rishi Pal, Rusbel, Rajvali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosabella, Rozebelle, Rosabel, Raisbel, Rozabella, Rosibel, Rozabela, Rosabela
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 740 Rosabelle's në Facebook. Pozicioni #42581
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga RosabellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosabelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosabelle? Voto për emrin tënd