Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosabel

Është emri yt Rosabel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rechfil, Rajbali, Rishi Pal, Rusbel, Rajvali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosabella, Rozebelle, Raisbel, Rozabella, Rosibel, Rozabela, Rosabela, Rosabelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1330 Rosabel's në Facebook. Pozicioni #27761
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga RosabelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosabel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosabel? Voto për emrin tënd