Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Romola

Është emri yt Romola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ramel, Ronal, Remaliah, Raonull, Raynell, Rinel, Ronnal, Romul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramla, Ronaele, Ronli, Romily, Raniele, Rinela, Ronalee, Ramiely
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Romola's në Facebook. Pozicioni #83248
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga RomolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romola? Voto për emrin tënd