Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roberts

Është emri yt Roberts? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Robertus, Robertas, Rabhartach, Roebartus, Robertico, Robartus, Roberthus, Rubertus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Robertus, Robertas, Rabhartach, Roebartus, Robertico, Robartus, Roberthus, Rubertus
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2815 Roberts's në Facebook. Pozicioni #15982
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RobertsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roberts? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roberts? Voto për emrin tënd