Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Robertas

Është emri yt Robertas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hreodbeorht
Djem me tinguj të ngjashëm:Roberts, Robertus, Rabhartach, Roebartus, Robertico, Robartus, Roberthus, Rubertus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roberts, Robertus, Rabhartach, Roebartus, Robertico, Robartus, Roberthus, Rubertus
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1200 Robertas's në Facebook. Pozicioni #29927
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga RobertasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Robertas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Robertas? Voto për emrin tënd