Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roald

Është emri yt Roald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rald, Rowald, Roalt, Rohald, Ruailidh, Rohalt, Roli Tua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rialda, Rulieth, Rilletta, Rolita, Roeliet, Rilita, Rillette, Ralita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1610 Roald's në Facebook. Pozicioni #24126
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga RoaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roald? Voto për emrin tënd