Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rald

Është emri yt Rald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roald, Rowald, Roalt, Rohald, Ruailidh, Rohalt, Roli Tua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rialda, Rulieth, Rilletta, Rolita, Roeliet, Rilita, Rillette, Ralita
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 400 Rald's në Facebook. Pozicioni #66087
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rald? Voto për emrin tënd