Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rimantas

Është emri yt Rimantas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renatus, Rients, Rintse, Rintje, Rintjo, Ramdzi, Randika, Romundus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Remedios, Raintje, Rientje, Raimonds, Rintk, Rintke, Ryntsje, Rontsje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 540 Rimantas's në Facebook. Pozicioni #53289
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga RimantasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rimantas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rimantas? Voto për emrin tënd