Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raimonds

Është emri yt Raimonds? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renatus, Rients, Rintse, Rintje, Rintjo, Randika, Ramdzi, Romundus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Remedios, Raintje, Rientje, Rintk, Rintke, Ryntsje, Rontsje, Rintsje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 695 Raimonds's në Facebook. Pozicioni #44524
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RaimondsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raimonds? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raimonds? Voto për emrin tënd