Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ridgley

Është emri yt Ridgley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritchell, Ridgeley, Ratziel, Radoslaw, Ridgely, Rudsel, Rudi Saleh, Ritchelly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rediejella, Ruthshella, Ritschl, Radoslawa, Ritchel, Reticle, Ritchelle, Rudesely
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Ridgley's në Facebook. Pozicioni #210676
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RidgleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ridgley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ridgley? Voto për emrin tënd