Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ridgely

Është emri yt Ridgely? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritchell, Ridgeley, Ratziel, Radoslaw, Ridgley, Rudsel, Rudi Saleh, Ritchelly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rediejella, Ruthshella, Ritschl, Radoslawa, Ritchel, Reticle, Ritchelle, Rudesely
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Ridgely's në Facebook. Pozicioni #120123
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RidgelyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ridgely? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ridgely? Voto për emrin tënd