Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raimondas

Është emri yt Raimondas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renatus, Rients, Rintse, Rintje, Rintjo, Ramdzi, Randika, Romundus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Remedios, Raintje, Rientje, Raimonds, Rintk, Rintke, Ryntsje, Rontsje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Raimondas's në Facebook. Pozicioni #58506
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga RaimondasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raimondas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raimondas? Voto për emrin tënd