Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Prydwen

Është emri yt Prydwen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Prodan, Pritam, Pratham, Pardon, Pahrudin, Pratim, Prathima, Pirathon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pratima, Prarthana, Prihartini, Pridwyn, Parden, Perdana, Prydwyn, Parthenia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Prydwen's në Facebook. Pozicioni #1006434
Kategoritë:
Komente nga PrydwenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Prydwen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Prydwen? Voto për emrin tënd