Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perdana

Është emri yt Perdana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Prodan, Pritam, Pratham, Pardon, Pahrudin, Pratim, Prathima, Pirathon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pratima, Prarthana, Prihartini, Pridwyn, Prydwyn, Parden, Parthenia, Perdian
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 800 Perdana's në Facebook. Pozicioni #40170
Kategoritë:Emrat Indonesian
Komente nga PerdanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perdana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perdana? Voto për emrin tënd