Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Proinnsias

Është emri yt Proinnsias? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pranis, Primus, Promise, Paramonos, Parounag, Parmenas, Pranciskis, Prince
Vajza me tinguj të ngjashëm:Princesa, Princess, Priyanka, Parmis, Prinka, Premji, Proinnseas, Pherenike
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Proinnsias's në Facebook. Pozicioni #721172
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ProinnsiasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Proinnsias? Voto për emrin tënd


Është emri yt Proinnsias? Voto për emrin tënd