Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Princess

Është emri yt Princess? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pranis, Primus, Promise, Paramonos, Parounag, Parmenas, Pranciskis, Prince
Vajza me tinguj të ngjashëm:Princesa, Priyanka, Parmis, Prinka, Premji, Pherenike, Proinnseas, Parnika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 178970 Princess's në Facebook. Pozicioni #561
Kategoritë:Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga PrincessPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Princess? Voto për emrin tënd


Është emri yt Princess? Voto për emrin tënd