Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Primalia

Është emri yt Primalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pernell, Parnel, Parnall, Prominula, Parnell, Pernel, Parmal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pernille, Primula, Perminelle, Prunella, Premila, Prunellia, Premala, Pernella
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Primalia's në Facebook. Pozicioni #489840
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PrimaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Primalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Primalia? Voto për emrin tënd