Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pernell

Është emri yt Pernell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Petronius
Djem me tinguj të ngjashëm:Parnel, Parnall, Prominula, Parnell, Pernel, Parmal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pernille, Primula, Perminelle, Primalia, Prunella, Premila, Premala, Pernella
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2805 Pernell's në Facebook. Pozicioni #16020
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1967
Komente nga PernellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pernell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pernell? Voto për emrin tënd