Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pluto

Është emri yt Pluto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Poldie, Plato, Plat, Platt, Polat, Poldi, Pladdio, Pelatiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paulita, Phyllida, Pauleta, Paulette, Pauletta, Puallet, Philothea, Polette
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2140 Pluto's në Facebook. Pozicioni #19560
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PlutoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pluto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pluto? Voto për emrin tënd