Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Phyllida

Është emri yt Phyllida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Poldie, Pluto, Plato, Plat, Platt, Polat, Poldi, Pladdio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paulita, Pauleta, Paulette, Pauletta, Puallet, Philothea, Polette, Pelda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Phyllida's në Facebook. Pozicioni #122740
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PhyllidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Phyllida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Phyllida? Voto për emrin tënd