Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Pietrina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Pietrina.
Është emri yt Pietrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Petronio, Pedram, Petran, Pietrino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Petrona, Petrina, Patrina, Petrine, Pedrine, Petrana, Putri Umniyah, Putri Aminah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Pietrina's në Facebook. Pozicioni #157770
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga PietrinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pietrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pietrina? Voto për emrin tënd