Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patrina

Është emri yt Patrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Petronio, Pedram, Petran, Pietrino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pietrina, Petrona, Petrina, Petrine, Pedrine, Petrana, Putri Umniyah, Putri Aminah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4235 Patrina's në Facebook. Pozicioni #11620
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PatrinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patrina? Voto për emrin tënd