Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perttu

Është emri yt Perttu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Perth, Parth, Perdi, Prata, Preyadi, Prithu, Partha, Pert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paride, Peridot, Pierrette, Pyretta, Protea, Purdy, Perdita, Priti
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 405 Perttu's në Facebook. Pozicioni #65531
Kategoritë:Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga PerttuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perttu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perttu? Voto për emrin tënd