Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ovidiu

Është emri yt Ovidiu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ovidio, Obed, Oved, Ovid, Ofydd, Obadiah, Ovadiah, Obediah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Obeida, Ovidia, Ovidie, Ovydie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8600 Ovidiu's në Facebook. Pozicioni #6637
Kategoritë:Emrat rumune - Popullore rumun emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga OvidiuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ovidiu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ovidiu? Voto për emrin tënd