Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ovid

Është emri yt Ovid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ofydd, Ovidio
Djem me tinguj të ngjashëm:Ovidio, Obed, Oved, Ofydd, Ovidiu, Obadiah, Ovadiah, Obediah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Obeida, Ovidia, Ovidie, Ovydie
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 585 Ovid's në Facebook. Pozicioni #50354
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga OvidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ovid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ovid? Voto për emrin tënd