Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oswell

Është emri yt Oswell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Osla, Oxley, Oakley, Ociel, Okeli, Osiel, Oswel, Oziel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ojala, Okal, Ocyale, Ojal, Ouissal, Ozella, Ouassila, Ouasilla
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Oswell's në Facebook. Pozicioni #92675
Kategoritë:
Komente nga OswellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oswell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oswell? Voto për emrin tënd