Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oakley

Është emri yt Oakley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Osla, Oswell, Oxley, Ociel, Okeli, Osiel, Oswel, Oziel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ojala, Okal, Ocyale, Ojal, Ouissal, Ozella, Ouassila, Ouasilla
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2685 Oakley's në Facebook. Pozicioni #16523
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1892
Komente nga OakleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oakley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oakley? Voto për emrin tënd