Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oswaldo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oswaldo.
Është emri yt Oswaldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Oswald.
Djem me tinguj të ngjashëm:Oswald, Osweald, Oswallt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ouslid
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8360 Oswaldo's në Facebook. Pozicioni #6778
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga OswaldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oswaldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oswaldo? Voto për emrin tënd