Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oswald

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oswald.
Është emri yt Oswald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Oswallt
Djem me tinguj të ngjashëm:Oswaldo, Osweald, Oswallt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ouslid
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6765 Oswald's në Facebook. Pozicioni #8056
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1888
Komente nga OswaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oswald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oswald? Voto për emrin tënd