Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Onus

Është emri yt Onus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Onika, Omega, Ona'je, Onas, Owens, Oomke, Ohanzee, Ohanko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Onyx, Onisia, Oonagh, Ohnicio, Onayssa, Onisis, Omusa, Omons
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Onus's në Facebook. Pozicioni #211441
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga OnusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Onus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Onus? Voto për emrin tënd