Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ondria

Është emri yt Ondria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Onterio, Önder, Omendra, Om Mani Tiwari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ondra, Ondrea, Ohndreya, Ohndria, Ohndrea, Ondriea, Ohndreea, Ondreea
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Ondria's në Facebook. Pozicioni #91380
Kategoritë:
Komente nga OndriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ondria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ondria? Voto për emrin tënd