Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ohndrea

Është emri yt Ohndrea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Onterio, Önder, Omendra, Om Mani Tiwari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ondra, Ondria, Ondrea, Ohndreya, Ohndria, Ondriea, Ohndreea, Ondreea
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Ohndrea's në Facebook. Pozicioni #583940
Kategoritë:
Komente nga OhndreaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ohndrea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ohndrea? Voto për emrin tënd