Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ogden

Është emri yt Ogden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Osten, Oakden, Oxton, Ostin, Ogdon, Oysten, Oosten, Oystein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oistin, Ouijdane, Osdan, Ósten, Özgüsu Aydoğan, Özden
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 580 Ogden's në Facebook. Pozicioni #50662
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga OgdenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ogden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ogden? Voto për emrin tënd