Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oakden

Është emri yt Oakden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ogden, Osten, Oxton, Ostin, Ogdon, Oysten, Oosten, Oystein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oistin, Ouijdane, Osdan, Ósten, Özgüsu Aydoğan, Özden
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Oakden's në Facebook. Pozicioni #1033356
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga OakdenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oakden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oakden? Voto për emrin tënd